Keresés

Részletes keresés

dizzz Creative Commons License 2004-02-01 17:09:20 26
kriga,

átküldtem az emailcímedre a címemet. Közi, ha bármi tanáccsal tudsz szolgálni

A hozzászólás:
kriga Creative Commons License 2004-02-01 11:30:56 25
Hello dizzz!
Van használható emil címed?
Előzmény:
dizzz Creative Commons License 2004-01-31 19:41:19 24
folyt, sanzikának

Amúgy ajánlottak már 1000 ft/nm áron dolgozót, referencia nélkül, hát nem is merjük rábízni. Még a budit sem..:-)
Teljes mértékben igazad van, a minőség legalább ilyen fontos: végülis ez nem egy meszelés amit másnap újracsinálok, ha nem tetszik. Én olyan 1500 Ft körüli árban reménykedem: ez ennél a nm mennyiségnél már minimum 300 000 Ft-ot jelent....

egy kispapa,
nem dicsekvésnek szántam, de igazad van: ezért a második asztalost már ki sem hívtam felmérni, hanem csak a tervet vittem el: jóval olcsóbb árat mondott. MOst nem pironkodom, mert jólmegy a családnak, de tényleg nem akartam senkit felháborítani sem.

kriga,
köszi, rákeresek a neten, hátha van cím is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!