Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2004-01-30 15:23:55 203
trszke :

olvasd el ennek a topiknak a 43-as levelét és azon a szálon indulj el ! tünderlala készitett ilyen pultot (és konyhabútort) és a nevezett levélben egy képet is belinkelt róla.

A hozzászólás:
trszke Creative Commons License 2004-01-30 13:50:25 202
Sziasztok!
Újonc vagyok a fórumon, na meg lakástulajdonosként is.
Lenne egy kérdésem hozzátok, mivel ahog átolvastam elég nagy tapasztalta van itt mindenkinek.
Panel lakásról van szó. Kitaláltam, hogy a konyhában csempével szeretném leburkoltatni
a pultot. Van valakinek ötlete arra, hogy milyen
lapot tagyek a csempe alá, illetve az él mivel legyen megoldva?
Az ötleteket előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!