|
|
|
|
 |
KM
2004-01-30 15:23:55
|
203
|
trszke :
olvasd el ennek a topiknak a 43-as levelét és azon a szálon indulj el ! tünderlala készitett ilyen pultot (és konyhabútort) és a nevezett levélben egy képet is belinkelt róla. |
|
A hozzászólás:
 |
trszke
2004-01-30 13:50:25
|
202
|
Sziasztok!
Újonc vagyok a fórumon, na meg lakástulajdonosként is.
Lenne egy kérdésem hozzátok, mivel ahog átolvastam elég nagy tapasztalta van itt mindenkinek.
Panel lakásról van szó. Kitaláltam, hogy a konyhában csempével szeretném leburkoltatni
a pultot. Van valakinek ötlete arra, hogy milyen
lapot tagyek a csempe alá, illetve az él mivel legyen megoldva?
Az ötleteket előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|