|
|
|
|
 |
MZ/Y
2004-01-29 19:36:35
|
201
|
| Azt a körbejárást gondold még át, nem lesz kellemes a hideg előszobán át járkálni... )Kolléganőm hasonló cipőben jár, kicsit más a helyzet, nála csak falátrakással orvosolható a dolog, mégis meglépi. |
|
A hozzászólás:
 |
maga
2004-01-29 10:41:01
|
200
|
Nem, teljesen leválasztani nyilván nem akarom a konyhát éppen a két lyuk effektus miatt. Az a fal, amit említettem a hálószoba bejárat mellett, csak olyan széles lenne, mint a konyhabútor mélysége, azaz kb. 60 cm, tehát sokkal inkább az optikai szeparálás szerepét töltené be, mint a fizikaiét. (Ja és szagelszívó mindenképpen lesz.)
A háló-fürdőszoba problémára pedig szerintem a legegyszerűbb megoldás, ha a köztük levő ajtót megszüntetem. Így helyet is nyerek mindkét helyiségben, és kis lakásról lévén szó, nem hiszem, hogy túl nagy problémát okozna a hálóból a fürdőszobába jutás a hosszabbik úton sem. |
|
Előzmény:
 |
Civitas Fidelissima
2004-01-28 17:01:09
|
199
|
Csak még egy dolog:
ha jól látom, csak 2,4m széles a háló. Ez esetben viszont az ajtóátrakást a fürdőrészen elfelejtheted. Az viszont szerintem fix, hogy vagy mosógéped lesz itt, vagy csak zuhanykabin, mert másképp nem megy. Ráadásul, ha ez tetőtér, továbbbi variálás is szükséges lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|