|
|
|
|
 |
Bandibacsi
2004-01-28 10:35:55
|
157
|
Ezt nálunk az Erste bank úgy kérte, hogy amikor a Földhivatal érkeztette a szerződést, ráírták a bejegyzés sorszámát, és az egyértelművé tette a dolgot, egyébként tényleg nehéz lehet megtalálni.
Ez előbb is eszembe juthatott volna, bocs...
Bb |
|
A hozzászólás:
 |
Sacyka
2004-01-28 00:01:09
|
154
|
| A legújabb öröm ma ért. Kiderült, hogy ugyan a hitelszerződésünk már széljegyen van, csak a hülye szentendrei földhivatal nem írta mellé a nevünket úgy, mint a többiekét. Azonosítható, mert a dátum egyezik a beadásunkkal, de ettől még nem tudom bizonyítani, hogy ez a mienk, mivel ugye többeknek is van a 400eFt-ről meg sima elidegenítési tilalomról bejegyzésük. Ujjé! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|