Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2004-01-27 10:49:21 28
hápersze:)
ítélkezni meg tuti nem fogok:)

Rambo,
ha bemész a gazda boltokba, több féle holmit is találsz kósza pocokra és vakondra, ami "EU"-s szabványú:) én párat kipróbáltam, de egy sem tuti. Viszont ami nálunk bejött; a faluba:) néhány szomszédom hozzám jár a görényeim alól elhordani az ürüléket. Komoly! Kihigítják és a járatokba öntögetik. Állítólag még a patkányokat is távol tudják tartani a gabonatárolótól. Tény amikor 4 éve oda költöztem, a patkányok még az öreg posta galambjaimat is megtámadták télvíz idején. Görényeim "szaga" most már távolt tartja őket. És bár a kutyáim miatt a vakondok sem tudnak nagyon randalírozni, én is öntögettem be a friss túrás alatti járatba a trágyaléből, és nem akart a szerencsétlen visszatérni. Nem mondom, hogy ez a megoldás, de ha nincsen más alternatíva, próbáld meg, talán nálad is bejön.
szí karvaly

Előzmény:
eMM Creative Commons License 2004-01-26 16:17:02 26
Ha Ő volt megírhatja a "büntett" már elévült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!