|
|
|
|
 |
kuoni pasztor
2004-02-01 22:49:04
|
29
|
4csin
Mint irtam volt, 160 km-rol jottek a mesterek. Emiatt a bizalom volt mindennek az alapja, mivel ok csak egy tervrajzot es az elkepzeleseket ismertek, mi pedig lattuk a munkajat. A tenyleges helyzettel csak akkor szembesultek amikor felvonultak.
Szivesen megkerdezem hogy vallalnak-e nem ismerosnek is munkat pesten, e ha igent mond akkor megadom az elerhetoseget. Ha odaig juttok akkor referencianak fel tudom ajanlani amit nekunk csinaltak.
K.p. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-01-27 00:55:24
|
16
|
Olcsón csinálták a f?téseteket... meg tudnád adni esetleg az embereid számát? Thnx:)
Ps: a csempézés is olcsóért volt:)Ügyes:) |
|
Előzmény:
 |
kuoni pasztor
2004-01-26 17:19:11
|
14
|
Nalunk a kovetkezo arakkal dolgoztak a mesterek tavaly. Budapest, VII. kerulet, 42 m2.
- Villanyasz: 60000 Ft. Ez a regi vezetekek cserejet, helyenkent vesest es a kismegszakitokat tartalmazta. Ket ember egy hetvegen dolgozott.
- Komuves/burkolo: 500 Ft/m2 bontas, 800 Ft/m2 vakolas, 1200 Ft/m2 burkolas. Erre meg jott 12000 sittszallitas + 3000 sittpakolas.
- Viz/gaz: 250000Ft, mely tartalmazta a furdo (5m2) teljes ujracsovezeset vizoratol, konyha ujracsovezeset valamint 3 helyiseg teljes futesi kiepiteset radiatorokkal (3 dunaferr, 1 torolkozoszarito), thermoszelepekkel, anyagkoltseggel. 2 ember 1 napi (7-21) munkaja, 160 km-rol autozas pestre 2x, mivel burkolas utan szerelvenyezett meg. Ebben nem volt benne a csaptelepek, wc, kazan es zuhanytalca ara.
- 30 m2 parketta felujitasa, 3 ablak mazolasa, 20m2 gipszkartonozas es 1 specialis belteri ajto kialakitasa: arajanlatot most varjuk.
- 60000 Ft: kemeny belelese (kb 12m) kemenyseprok altal, minosegi bizonyitvannyal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|