Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-01-26 13:21:37 45
bármit gondolhastz a fejlesztökröl, a canon a legátgondoltabb rendszer.
a vakud úgy 10 éves modell.

Az E-TTL elözetes vakuvillantással méri a vakuexpot . A TTL a filmröl visszaverödött fényt méri. Ha digigépre szavazol, akkor nincs film, ergo nincs TTL.

Előzmény:
bubodr Creative Commons License 2004-01-26 12:57:34 44
abrash,

Az E-TTL meg A-TTL nekem túl bűvös, csak annyit látok, hogy nem egyforma. Ez azt jelenti, hogy a 330 EZ-m csak szép emlék marad?
Jó, a manuál módot kipróbálom, hátha, de hát nem ez lenne a fő felhasználási mód !

Barátkozzak az új vaku gondolatával?
Még a G2 is elsütötte legalább a vakut, igaz, hogy fullon.
Nem irnám ide, hogy mit gondolok a Canon fejlesztőiről !

De azért kösz az info-t, még ha nem is okozott örömet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!