|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-01-26 13:21:37
|
45
|
bármit gondolhastz a fejlesztökröl, a canon a legátgondoltabb rendszer.
a vakud úgy 10 éves modell.
Az E-TTL elözetes vakuvillantással méri a vakuexpot . A TTL a filmröl visszaverödött fényt méri. Ha digigépre szavazol, akkor nincs film, ergo nincs TTL. |
|
Előzmény:
 |
bubodr
2004-01-26 12:57:34
|
44
|
abrash,
Az E-TTL meg A-TTL nekem túl bűvös, csak annyit látok, hogy nem egyforma. Ez azt jelenti, hogy a 330 EZ-m csak szép emlék marad?
Jó, a manuál módot kipróbálom, hátha, de hát nem ez lenne a fő felhasználási mód !
Barátkozzak az új vaku gondolatával?
Még a G2 is elsütötte legalább a vakut, igaz, hogy fullon.
Nem irnám ide, hogy mit gondolok a Canon fejlesztőiről !
De azért kösz az info-t, még ha nem is okozott örömet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|