Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-01-26 10:56:59 43
bubodr,

NINCS ilyen adapter :-(, én is tudnám használni.

EZ vakuk: TTL, A-TTL.
EX vakuk: E-TTL, TTL.

Ha a géped csak E-TTL-t tud, akkor EX kell. Vagy sigma EF 500 DG Super, vagy valamelyik Metz.

De 540 EZ remekül megy manuális módban E-TTL gépeken :-)

Előzmény:
bubodr Creative Commons License 2004-01-26 09:27:38 42
Szeretnék egy kis segitséget kérni tőletek.
Keresek egy olyan vaku adaptert, ami a canon EZ vakukat EX "kompatibilissé" teszi.
Van-e ilyen és ha igen hol kapható stb.
A történet annyi, hogy a Canon Rebel nem dolgozik együtt az EZ szériával, csak az EX-el. Ez sajnos csak utólag derült ki, és jó lenne, ha nem kellene új vakut venni.

Kösz a segitséget előre is.
bubodr

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!