|
|
|
|
 |
krég
2004-01-26 10:40:52
|
5
|
nem igazán értelek, miért zárná ki gobbi leszbisége apád szépségét?
nekem a hangja tetszett, főleg amikor szinkronizált, pl rajzfilmekben, pl szaffiban a mocsári banya, egyazegyben |
|
A hozzászólás:
 |
jehova szóda...
2004-01-26 10:16:07
|
4
|
| nekem van ilyen, amikor apukám még a Katonában dolgozott, Gobbi Hilda egyszer megkérdezte tőle, hogy egy ilyen szép férfi miért nem lett színész. pedig leszbikus volt, mármint a Hilda, nem apukám |
|
Előzmény:
 |
krég
2004-01-26 08:58:56
|
3
|
| ez mind szép, meg tökjó, de miért nyitottál topikot neki? valami személyes kötődést, rajongást, vallomoást hiányolok |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|