Keresés

Részletes keresés

Snakeins Creative Commons License 2004-01-25 21:05:09 34
Köszi az ismertetőt, nincs is messze tőlünk, már rég szeretnék igazi fondue-t kostolni.

Igen, pörgünk! :-)
Köszi, a simiket átadom! :-)

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2004-01-24 23:35:19 31
Szia!
Tudod nekem túl gyors a Macskanevek topic, időnként azért beleolvasok, hozzászólok, de valahogy mindig kipörög alólam :))

A Fondue Bár isteni volt, most jöttünk haza...
Szóval a II. kerület Keleti Károly utca 25. szám alatt található aprócska hely, összvissz 3 kicsi és egy nagyobbacska (6 személyes) asztallal...
Nagyon fincsi fondue-ket ettünk, úgy érdemes, hogy többedmagával megy az ember, ilyenkor egyszerre mondjuk 6 ember 3 kétszemélyes fondue-t kér ki, persze mind másféle (van sokféle sajtos, meg husos, sőt édes-fondue is), és randomban mártogatunk.

Fincsi volt, bár kétszer is fellángolt a spiritusz, kissé túlspilázta magát, de megoldódott.. és naggyon jól laktunk.
Persze ebben a zimában mit is igyon az ember hozzája, mint forraltbort. És itt nagyon fincsire, jó fűszeresre csinálják.

Érdemes kiprószálni... mondjuk én szombat estére lefoglaltam ám előre az asztalt...:))

Előzmény:
Snakeins Creative Commons License 2004-01-24 19:33:52 30
Szia Rianna!

Nagy simi Tücsinek!
Ritkán jársz felénk :-( (a Macskanevekbe)

Merre van a Fondue Bár?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!