|
|
|
|
 |
Snakeins
2004-01-25 21:05:09
|
34
|
Köszi az ismertetőt, nincs is messze tőlünk, már rég szeretnék igazi fondue-t kostolni.
Igen, pörgünk! :-)
Köszi, a simiket átadom! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2004-01-24 23:35:19
|
31
|
Szia!
Tudod nekem túl gyors a Macskanevek topic, időnként azért beleolvasok, hozzászólok, de valahogy mindig kipörög alólam :))
A Fondue Bár isteni volt, most jöttünk haza...
Szóval a II. kerület Keleti Károly utca 25. szám alatt található aprócska hely, összvissz 3 kicsi és egy nagyobbacska (6 személyes) asztallal...
Nagyon fincsi fondue-ket ettünk, úgy érdemes, hogy többedmagával megy az ember, ilyenkor egyszerre mondjuk 6 ember 3 kétszemélyes fondue-t kér ki, persze mind másféle (van sokféle sajtos, meg husos, sőt édes-fondue is), és randomban mártogatunk.
Fincsi volt, bár kétszer is fellángolt a spiritusz, kissé túlspilázta magát, de megoldódott.. és naggyon jól laktunk.
Persze ebben a zimában mit is igyon az ember hozzája, mint forraltbort. És itt nagyon fincsire, jó fűszeresre csinálják.
Érdemes kiprószálni... mondjuk én szombat estére lefoglaltam ám előre az asztalt...:)) |
|
Előzmény:
 |
Snakeins
2004-01-24 19:33:52
|
30
|
Szia Rianna!
Nagy simi Tücsinek!
Ritkán jársz felénk :-( (a Macskanevekbe)
Merre van a Fondue Bár? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|