|
|
|
|
 |
Snakeins
2004-01-24 19:33:52
|
30
|
Szia Rianna!
Nagy simi Tücsinek!
Ritkán jársz felénk :-( (a Macskanevekbe)
Merre van a Fondue Bár? |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2004-01-24 16:25:23
|
29
|
Köszi :))
Amúgy ha valakit esetleg érdekelne:
2004.01.24. - Dunakanyar (Tájak városok II. rész)
Újabb képek kerültek fel a Sevcsik Albumba. A képek 1925 és 1955 között készültek: Csobánka, Esztergom, Margitliget, Szentendre és Vác. |
|
Előzmény:
 |
rali
2004-01-24 14:55:16
|
28
|
| Kellemes szórakozást kívánok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|