|
|
|
|
 |
Rianna
2004-01-24 16:25:23
|
29
|
Köszi :))
Amúgy ha valakit esetleg érdekelne:
2004.01.24. - Dunakanyar (Tájak városok II. rész)
Újabb képek kerültek fel a Sevcsik Albumba. A képek 1925 és 1955 között készültek: Csobánka, Esztergom, Margitliget, Szentendre és Vác. |
|
A hozzászólás:
 |
rali
2004-01-24 14:55:16
|
28
|
| Kellemes szórakozást kívánok. |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2004-01-24 13:14:45
|
27
|
Mai nap:
Viszonylag (szombat lévén) korai kelés után - pár halaszthatatlan tennivaló miatt - erős visszadőlés és kis szunya következett..
Azért haladás, hogy már fő a leves. Tyúkcsontleves, na jó hús is akad egy kevés...
Az ablakon kinézve viszont ragyogó napfényes idő van, csak a hőmérő akadt meg valahol jóval nulla alatt. Ezért igen könnyen úgy döntöttem, hogy nem moccanok ki a jó meleg lakásból... Csak este. De akkor se messze, és ráadásul kellemes meleg hangulatos helyre, a Fondue Bárba.
Mivel ottan isteni fincsi forralt bor is vagyon a kaja mellett, úgy tűnik nem lesz kellemetlen élmény..:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|