Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2004-01-24 16:25:23 29
Köszi :))

Amúgy ha valakit esetleg érdekelne:
2004.01.24. - Dunakanyar (Tájak városok II. rész)
Újabb képek kerültek fel a Sevcsik Albumba. A képek 1925 és 1955 között készültek: Csobánka, Esztergom, Margitliget, Szentendre és Vác.

A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2004-01-24 14:55:16 28
Kellemes szórakozást kívánok.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2004-01-24 13:14:45 27
Mai nap:
Viszonylag (szombat lévén) korai kelés után - pár halaszthatatlan tennivaló miatt - erős visszadőlés és kis szunya következett..
Azért haladás, hogy már fő a leves. Tyúkcsontleves, na jó hús is akad egy kevés...

Az ablakon kinézve viszont ragyogó napfényes idő van, csak a hőmérő akadt meg valahol jóval nulla alatt. Ezért igen könnyen úgy döntöttem, hogy nem moccanok ki a jó meleg lakásból... Csak este. De akkor se messze, és ráadásul kellemes meleg hangulatos helyre, a Fondue Bárba.
Mivel ottan isteni fincsi forralt bor is vagyon a kaja mellett, úgy tűnik nem lesz kellemetlen élmény..:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!