|
|
|
|
 |
rali
2004-01-24 14:55:16
|
28
|
| Kellemes szórakozást kívánok. |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2004-01-24 13:14:45
|
27
|
Mai nap:
Viszonylag (szombat lévén) korai kelés után - pár halaszthatatlan tennivaló miatt - erős visszadőlés és kis szunya következett..
Azért haladás, hogy már fő a leves. Tyúkcsontleves, na jó hús is akad egy kevés...
Az ablakon kinézve viszont ragyogó napfényes idő van, csak a hőmérő akadt meg valahol jóval nulla alatt. Ezért igen könnyen úgy döntöttem, hogy nem moccanok ki a jó meleg lakásból... Csak este. De akkor se messze, és ráadásul kellemes meleg hangulatos helyre, a Fondue Bárba.
Mivel ottan isteni fincsi forralt bor is vagyon a kaja mellett, úgy tűnik nem lesz kellemetlen élmény..:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|