|
|
|
|
 |
Bandibacsi
2004-01-28 10:17:56
|
155
|
Persze, a kollégám átmehet másik bankhoz, de akkor már csak az új feltételekkel kaphat kölcsönt... és ezt a bank nagyon jól tudja, tehát kifacsarja, amit csak lehet, a tisztelt ügyfélből...
Úgyhogy Sacyka még egész jól járt... |
|
A hozzászólás:
 |
Csinbarát
2004-01-24 09:58:49
|
148
|
Halló Bandibácsi,
nem irigylem a munkatársadat, én valószínűleg visszafordultam vona. Remélem, ennek ellenére sikerül(t) neki. Sajnos, ha bankra szorul az ember, a bank diktálhat. Az állam meg adja alájuk a lovat, de ez nem ide tartozik, nem akarok OFF lenni.
Viszont küldtem emailt, de abból nem minden publikus. Ha netán gondoljátok, egyszer személyesen is össze futhatunk.
Ja és küldöm emailben a kk elérhetőségét, a többit rátok bízom.
Csinbarát |
|
Előzmény:
 |
Bandibacsi
2004-01-23 10:29:48
|
147
|
Halló Csinbarát,
Hát ez egy remek történet... Őszinte részvétem...
Aktuális horrorsztori egy másik bankról, ne nevezzük nevén, én ugyan nem akarok pereskedni, hívjuk egyszerűen mondjuk First Banknak :). Egy munkatársam sikeresen beadta még dec 22 előtt az igénylést, és most került sor a bírálatra. Paraméterek: szép zsíros havi fizetés, jelzálog, jelzálog a rokonok házára, szép zsíros havi fizetésű kezes.
A hitelminősítésen állítólag az derült ki, hogy bizonytalan (!), ezért a First Bank a további biztosítékokat kérte:
- a First Bankos folyószámlára érkezzen a fizetése
- magánnyugdíjpénztár-szerződését vigye át a First Bankhoz
- kössön Lakáskassza-szerződést a First Bankkal
Ezen már az én birkatürelmű munkatársam is kiakadt, megkérdezvén, hogy akkor a minimálbéren bejelentett adó- és TB csalók hogy kaphatnak gond nélkül kölcsönt. Erre közölte a bankos, hogy hát minimálbérrel könnyű, hiszen ha kirúgják, olyan állást könnyen találhat magának, na de olyat, ami ilyen jól fizet, nehéz lesz találni...
Zseniális logika, nemdebár?
A bankok maximálisan visszaélnek az ügyfelek szorult helyzetével, ami az állami támogatás változásával adódott.
Bandibá |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|