|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Majdnem
2004-01-22 22:51:05
|
40
|
| A Metz-en be lehet állítani APS formátumot és akkor nem "pazarol"! Meglepő módon azt írja ki, ahova tekered az obit x 1,6! |
|
Előzmény:
 |
incom
2004-01-17 19:28:30
|
35
|
Utánaérdeklődtem a Canon DSLR-nek és a Metz 54 MZ-3 vaku kapcsolatának. tökéletesen működik együtt a két masina, de nem jók a régebbi canon mecc talpak. 16 rugó az új. Csak E-ttl t és TTL-t tud a talp. De mivel a talpon, ill a vakun minden funkciót állítani, elővillantás és a TTl kivételével minden funkció megy az EZ vakusorozatos gépekkel is.
Egyébként meg hülyeség amin agayltok, hogy a szorzó esetén hogy állítja a vaku a zoomját. Lehet, hogy a 17 mm-ből az 1,6-os szorzó miatt csak 28mm lesz, de az már csak a CCD-n lesz annyi, az objektívet ki kell tekerni 17 miliméterre, tehát a vakuzoom 17 miliméterre áll be és nem 28-ra, hiszen a 17 miliméter az 17 mili, az hogy a CCD-n ez már menni lesz, más tészta.
32-MZ 3 vakum továbbra sem kell senkinek?
ha mégis 06-20-410-79-43 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|