Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Majdnem Creative Commons License 2004-01-22 22:48:52 39
( pont jó a plusz vakuszög! Mindig bőkezűen kell adni a vaku látószögét, amíg a teljesítményed bírja, különösen ha nincs valami zavaró nagyon színes a közelben, annál "derítettebbek" lesznek a vakus fotók, minél több visszaverődésból áll össze a megvilágítás. Az a katasztrófa, ha egy mezőben állva megvakuzol valamit, ott aztán hihetetlen kemény lesz a megvilágítás...)
Előzmény:
ctrab Creative Commons License 2004-01-17 20:48:36 36
Hehe. Hát, hogy lenne mindegy? Pontosan egy csomó fény elmegy veszendőbe, hisz 17-re áll be, oszt 28-ra kéne csak. Pl. az 550 17-nél 15,6 kulcsszámú, 28-nál meg 30. Csak dupla annyi energia többek közt. Stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!