Keresés

Részletes keresés

Bandibacsi Creative Commons License 2004-01-20 09:57:46 133

Köszi Csinbarát, várom az email-edet!

Bandibá

A hozzászólás:
Csinbarát Creative Commons License 2004-01-20 00:30:18 131
Szerbusz Bandibácsi!
Természetesen, megérdeklődök a kk-tól, hogy mit szólna a dologhoz, és amint tudok valamit azonnal jelzem, vszinüleg emailben. Én nem ismerem annyira a nállatok lévő "közös képviselő, országgyűlési képviselői fizetéssel... " neveztű illetőt, de az egész szitu nagyon hasonlatos a mienkhez, csak talán egy kicsit nagyobb méretben. Tudomásom szerint már valamilyen kapcsolat volt-van már a két lakóközösség között, de lehet, hogy csak régi barátok ahol ez egyik ide, a másik oda költözött.Sajnos már nem emlékszem pontosan, málunk mostanra elég nagy lett a zürzavar. Mi már a perek derekán járunk (pro és kontra), s közben próbálunk talpon maradni. Majd egyszer mesélek róla bővebben.
Előzmény:
Bandibacsi Creative Commons License 2004-01-19 12:59:37 129
Szia Csinbarát!

De jó hogy idetaláltál!! Pont azon gondolkodtam, hogy honnan lehetne valakit keríteni, aki elvállalnák a közös képviselőséget. Így versenyhelyzet alakulhatna ki, nem automatikusan Ákos úr lenne a közös képviselő, országgyűlési képviselői fizetéssel...

Esetleg megadnád annak a cégnek az elérhetőségét, amely nálatok képviseli a közt? Úgy is jó, ha nekem elküldöd email-ben, ha ideírni nem akarod.

Esetleg ha más céget vagy vállalkozót ismersz, aki vállal ilyet Kalászon, azt is légyszi írd meg!

Nagyon megköszönnénk!

Amúgy én még olyan embert nem láttam, aki elégedett lett volna az építtetőjével :)).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!