|
|
 |
Csinbarát
2004-01-20 00:30:18
|
131
|
Szerbusz Bandibácsi!
Természetesen, megérdeklődök a kk-tól, hogy mit szólna a dologhoz, és amint tudok valamit azonnal jelzem, vszinüleg emailben. Én nem ismerem annyira a nállatok lévő "közös képviselő, országgyűlési képviselői fizetéssel... " neveztű illetőt, de az egész szitu nagyon hasonlatos a mienkhez, csak talán egy kicsit nagyobb méretben. Tudomásom szerint már valamilyen kapcsolat volt-van már a két lakóközösség között, de lehet, hogy csak régi barátok ahol ez egyik ide, a másik oda költözött.Sajnos már nem emlékszem pontosan, málunk mostanra elég nagy lett a zürzavar. Mi már a perek derekán járunk (pro és kontra), s közben próbálunk talpon maradni. Majd egyszer mesélek róla bővebben. |
|
A hozzászólás:
 |
Bandibacsi
2004-01-19 12:59:37
|
129
|
Szia Csinbarát!
De jó hogy idetaláltál!! Pont azon gondolkodtam, hogy honnan lehetne valakit keríteni, aki elvállalnák a közös képviselőséget. Így versenyhelyzet alakulhatna ki, nem automatikusan Ákos úr lenne a közös képviselő, országgyűlési képviselői fizetéssel...
Esetleg megadnád annak a cégnek az elérhetőségét, amely nálatok képviseli a közt? Úgy is jó, ha nekem elküldöd email-ben, ha ideírni nem akarod.
Esetleg ha más céget vagy vállalkozót ismersz, aki vállal ilyet Kalászon, azt is légyszi írd meg!
Nagyon megköszönnénk!
Amúgy én még olyan embert nem láttam, aki elégedett lett volna az építtetőjével :)).
|
|
Előzmény:
 |
Csinbarát
2004-01-18 12:56:51
|
126
|
Sziasztok!
Bocsesz, hogy bele szólok, én egy, tőletek nem messze lévő tsház lakója, vagyok B.kalászon. Azzal kezdtem, hogy vissza olvastam kb.dec.01.-ig. Látom nállatok is van elég sok gond, pl.: az építtetővel. Azt hittem, csak mi vagyunk ilyen balekok, hogy nem fizetnek közös költséget, energiát, stb. Az első idökben nálunk is az építtető látta el a közösképviseletet + az üzemeltetést. Olyan módon, hogy hogy a fizetni valók magasabbak voltak egy panellakás rezsiénél is (fűtést is bele értve, mert nállunk kp.rendszer van). Viszont a külömböző szolgáltatók nem kaptak egy vasat sem. Ez addig fajult, hogy pl.: a Tigáz tavaly augusztusban leakarta zárni a gázt az egész házról. 2 órán és a rakparti csúcs forgalmon múlott, hogy nem sikerült. Mi át vettük a Gázórákat azzal a feltétellel hogy a fizetéssel nem késünk egy napot sem. Kb. ez a helyzet a többi szolg.-val is. Eladni nem tudjuk a lakásokat, mert a befelyezési határidők lejárta után (melyek többször lettek módosítva) még nincs kész az építkezés, nincs végleges használatba vételi eng. (ebben, azt hiszem az önkorm. is sáros), stb. Megdöbbenve olvasom, hogy mennyit gombolnak le rólatok közös képviseleti díj néven, ez az összeg egy épületre értendő?. Mi egy teljesen független ts.ház kezelő céget kértünk fel, ami lakásonként! 1500.- at kér 120 lakásra.
Javaslatom, hogy az önkorm.-ra is figyeljetek oda. Érdekes dolgok vannak ott is.
Még egyszer bocsesz, hogy bele szóltam.
Csinbarát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|