Keresés

Részletes keresés

gaabor Creative Commons License 2004-01-18 20:57:34 128
Üdv,

Ha minden igaz, a C épület a B és a már megépült, de még üresen álló ikerház közé épül majd.

Miért? Költözni szeretnél?

A hozzászólás:
zoltan1 Creative Commons License 2004-01-18 20:47:24 127
Sziazstok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy hova épül pontosan a C épület?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!