Keresés

Részletes keresés

G666 Creative Commons License 2004-01-17 11:19:20 33
még kevesebb néző, mert az úgysem váltjaki, aki mondjuk csak egy Fradi-Újpestre akar kimenni egy évben
A hozzászólás:
der Budapester Creative Commons License 2004-01-17 11:16:08 32
Hát nem valószínű hogy az "aktív" szurkolók kiváltják ezt a szart...
Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz ebbôl...
Előzmény:
G666 Creative Commons License 2004-01-17 11:07:55 30
bizony

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!