Keresés

Részletes keresés

der Budapester Creative Commons License 2004-01-17 11:16:08 32
Hát nem valószínű hogy az "aktív" szurkolók kiváltják ezt a szart...
Nagyon kiváncsi vagyok, mi lesz ebbôl...
A hozzászólás:
G666 Creative Commons License 2004-01-17 11:07:55 30
bizony
Előzmény:
der Budapester Creative Commons License 2004-01-17 08:55:46 29
Most olvasom, idén már mindenhova kell ez a szar??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!