|
|
|
|
 |
Ipic
2004-01-16 21:06:12
|
6
|
| Engem is jól elintézett.Egyszer hekker, egyszer meg bohóc.Harmadjára nem mertem,mert talán az jött volna ki hogy politikus. |
|
A hozzászólás:
 |
Snakeins
2004-01-16 20:02:06
|
5
|
Na, számomra az utóbbi lenne az ideális foglalkozás!
És mi jött ki; filozófus, meg hittantanár, valamint "bármi, kivéve azt, amit most csinálsz". |
|
Előzmény:
 |
NémaBob
2004-01-16 18:58:55
|
4
|
Érdekes. A nickem szerint kiskatona. :((
A keresztnevem szerint kőműves.(ez se jobb)
De ami a legjobb: ha leütsz a mezőbe 2 space-t ez jön ki: A világ ura! :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|