Keresés

Részletes keresés

Snakeins Creative Commons License 2004-01-16 20:02:06 5
Na, számomra az utóbbi lenne az ideális foglalkozás!
És mi jött ki; filozófus, meg hittantanár, valamint "bármi, kivéve azt, amit most csinálsz".
A hozzászólás:
NémaBob Creative Commons License 2004-01-16 18:58:55 4
Érdekes. A nickem szerint kiskatona. :((
A keresztnevem szerint kőműves.(ez se jobb)
De ami a legjobb: ha leütsz a mezőbe 2 space-t ez jön ki: A világ ura! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!