Szép jó reggelt kívánok, kedves szomszédokjelöltek!
Egyszer nyáron már keresgéltem leendő szomszédokat a fórumon, de csak azt a bizonyos budakalásziak topic-ját találtam, ott folytattam is egy kis diskurzust, aztán lassan az is abbamaradt. Ott egyvalakinek volt egy ismerőse, aki állítólag az A épületben lakik - nos, így szomszédok közt, ez már egészen más fíling!
Olvasgatva az eddigi forgalmazást, a szomszéd titulus persze szelíd túlzás, mi a G épületben fogunk lakni, de a nappali az a B felé néz, úgyhogy majd integetek nektek :). Remélem, lassan a G-beliek is megismerkednek a modern kommunikációs lehetőségekkel...
Egyébként nálunk is az egyik lakásválasztási szempont az volt, hogy az NE nézzen a tóra, a nyári zaj és forgalom miatt. Egyébként jónéhányszor jártunk kint nyáron is, én úgy tapasztaltam, hogy estefelé már szépen eltűntek a strandoló népek - NagyAnd, te ezt hogy látod? (Egyébként véletlenül nem 93-ban végeztél a BME-n informatikán? Mert ha igen, akkor mi nagyon ismerjük egymást ;).) Arról a bizonyos (francia?) beruházásról hol lehet olvasni?? Nagyon érdekelne!
Mit tudtok a tó mellett épülő sportcsarnokról? Fallabda lesz?
Ezúton szeretném együttérzésemet nyilvánítani azoknak, akiknek tavaly év végén kellett végigcsinálniuk ezt a kölcsönmizériát... Szerencsére mi nyár végén letudtuk a dolgot.
Klassz a képgyűjtemény a webshots-on!
Na sziasztok,
Bandibácsi |