Keresés

Részletes keresés

Bandibacsi Creative Commons License 2004-01-19 23:16:33 130

Halló Sacyka,

A G átadási határideje papíron jan. 31., ezután két hónap ún. kötbérmentes időszak következik. Tehát magyarul az átadási határidő március 31 :).

Nem vettünk kocsibeállót, mert drágállottuk, és mert arra a bank nem adott volna kölcsönt, ha jól emlékszem. Majd ha lejjebb mennek az árral, esetleg... Addig gyönyörködjön az a masina a holdfényes kalászi éjszakákban. Szerintem a lejárat nem veszélyes.

Hogy a csudába kell http linket betenni ide?! Sőt, valamelyik topikban láttam képet is...
Help!

A hozzászólás:
Sacyka Creative Commons License 2004-01-15 23:03:03 119
Kedves Bandibácsi!

Én is üdvözöllek a körünkben! :)

Hogy áll a házatok? Mikor van az átadási határidő? Ti vettetek kocsibeállót? Nekem kicsit szűknek tűnik a lejárat, meg kép alapján a garázs eleje is....

Köszönöm a dicséretet, mostanában lesznek még képek, többek között egy kis havas panorámakép a házról. :)

Előzmény:
Bandibacsi Creative Commons License 2004-01-03 00:39:24 103
Szép jó reggelt kívánok, kedves szomszédokjelöltek!

Egyszer nyáron már keresgéltem leendő szomszédokat a fórumon, de csak azt a bizonyos budakalásziak topic-ját találtam, ott folytattam is egy kis diskurzust, aztán lassan az is abbamaradt. Ott egyvalakinek volt egy ismerőse, aki állítólag az A épületben lakik - nos, így szomszédok közt, ez már egészen más fíling!

Olvasgatva az eddigi forgalmazást, a szomszéd titulus persze szelíd túlzás, mi a G épületben fogunk lakni, de a nappali az a B felé néz, úgyhogy majd integetek nektek :). Remélem, lassan a G-beliek is megismerkednek a modern kommunikációs lehetőségekkel...

Egyébként nálunk is az egyik lakásválasztási szempont az volt, hogy az NE nézzen a tóra, a nyári zaj és forgalom miatt. Egyébként jónéhányszor jártunk kint nyáron is, én úgy tapasztaltam, hogy estefelé már szépen eltűntek a strandoló népek - NagyAnd, te ezt hogy látod? (Egyébként véletlenül nem 93-ban végeztél a BME-n informatikán? Mert ha igen, akkor mi nagyon ismerjük egymást ;).) Arról a bizonyos (francia?) beruházásról hol lehet olvasni?? Nagyon érdekelne!

Mit tudtok a tó mellett épülő sportcsarnokról? Fallabda lesz?

Ezúton szeretném együttérzésemet nyilvánítani azoknak, akiknek tavaly év végén kellett végigcsinálniuk ezt a kölcsönmizériát... Szerencsére mi nyár végén letudtuk a dolgot.

Klassz a képgyűjtemény a webshots-on!

Na sziasztok,
Bandibácsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!