Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Greylupus Creative Commons License 2004-01-15 10:19:56 23
:))))))
a patakban, pocsolyában imád dagonyázni, játszani, sőt bedugja a fejét a víz alá, hogy kiszedje az őt érdeklő dolgokat, de úszni még nem láttam. Az esőt viszont szereti és a havat is..
Előzmény:
eMM Creative Commons License 2004-01-15 01:01:09 22
Mér és nem imád úszni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!