Caipi és a többiek!
Látom sok rutinos áthallós-fórumozós van, szerintem. Nálunk is új az "építmény", irdatlan sok apró, garanciálisan viszont megoldható hibával. Orvoslásban nem tüsténkednek, a csaptelepemet 4 hónap alatt cserélték ki. Ennyit a hozzáállásról.
A fürdőszobai zaj a legkritikusabb, azt is hallom ha a fogkefét beleejtik a fogmosópohárba a felettemlakók. Aranyosan rendszer szerint élő emberek lehetnek, mert mindig ugyanabban az időpontban fürcsiznek. Sajnos egymás után és sokáig, így az esti pizsibeugráshoz való felkészülés akár 40 percet is igénybe vesz.
Persze járkálás, meg bútortologatás, tárgyak padlóra ejtése...stb. El tudom képzelni milyen lehet az alattam lakónak, ha a két gyerekem beindul:-(. Nem tudom le szabad-e írni: azt is tudom milyen, ha fölöttem lakó hölgynek nagyon jó. Bocs ezért (ha olvasná ezt), de ez aztán már végképp kimeríti az intímszférába való befurakodást. Ő nem tehet róla, de engem meg zavar. Nem mehetek fel és szólhatok, hogy talán halkabban....
Érdekes, de oldalról semmi zaj nem jön át csak, ha nyitva vannak az ablakok, de ez gondolom a ház átriumos jellegéből adódik, nem javítható.
Ha nem haragusztok nem olvasnék végig 500 hozzászólást, ezért inkább kérdeznék:
Van valamilyen megoldás? Mivel új a ház, még garanciális időn belül van. El tudtatok érni így valamit?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv,
Ph |