Keresés

Részletes keresés

Hálózati Adapter Creative Commons License 2004-01-13 09:18:46 12
Küldtem!
A hozzászólás:
Jolie Creative Commons License 2004-01-12 17:26:50 11
Ok. Köszi
Előzmény:
Hálózati Adapter Creative Commons License 2004-01-12 16:41:51 10
Ha kell elküldöm a számát emilben.
Nem bpesti, melletti.
Én mellesleg azt szeretem, ha ft/nm árat mond, vagy hasonló teljesítmény alapút. Mint laikusnak az órabér nem jön be (nem tudom számolni, mer a franc tudja, hogy x négyzetkilométer csempe lerakása mennyi idő - ellenben azt azért tudom, mekkora területet kell burkolni: innentől magánügye, mennyit kávézik, cigizik, mekkora az ebédszünet.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!