|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Jolie
2004-01-12 17:26:50
|
11
|
| Ok. Köszi |
|
Előzmény:
 |
Hálózati Adapter
2004-01-12 16:41:51
|
10
|
Ha kell elküldöm a számát emilben.
Nem bpesti, melletti.
Én mellesleg azt szeretem, ha ft/nm árat mond, vagy hasonló teljesítmény alapút. Mint laikusnak az órabér nem jön be (nem tudom számolni, mer a franc tudja, hogy x négyzetkilométer csempe lerakása mennyi idő - ellenben azt azért tudom, mekkora területet kell burkolni: innentől magánügye, mennyit kávézik, cigizik, mekkora az ebédszünet.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|