Keresés

Részletes keresés

Jolie Creative Commons License 2004-01-12 17:26:50 11
Ok. Köszi
A hozzászólás:
Hálózati Adapter Creative Commons License 2004-01-12 16:41:51 10
Ha kell elküldöm a számát emilben.
Nem bpesti, melletti.
Én mellesleg azt szeretem, ha ft/nm árat mond, vagy hasonló teljesítmény alapút. Mint laikusnak az órabér nem jön be (nem tudom számolni, mer a franc tudja, hogy x négyzetkilométer csempe lerakása mennyi idő - ellenben azt azért tudom, mekkora területet kell burkolni: innentől magánügye, mennyit kávézik, cigizik, mekkora az ebédszünet.)
Előzmény:
Jolie Creative Commons License 2004-01-12 13:43:53 9
Így nem rossz ár...Hol lehet elérni ezt a kőművest?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!