|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2004-01-15 16:37:09
|
352
|
A pletykák szerint Budapesten kb egy év alatt végez a Földhivatal egy nagy társasház albetétesítésével. Vidéken állítólag jobb a helyzet.
Konkrét tapasztalatom még nincs. |
|
A hozzászólás:
 |
angyal111
2004-01-12 16:22:49
|
351
|
Nálunk 2 hét telt el a műszaki átadás és a kulcsátadás között, de a műszaki átadáskor már folyamatban volt a használatbavételi engedély, ami tényleg feltétele a kulcsátadásnak.
Engem az érdekelne, hogy a kulcsátadás és albetétesítés között mennyi idő telik el?
Tapasztalatok?
Nem mindegy mennyi ideig kell fizetni havi +0,5% előfinanszírozási díjat. |
|
Előzmény:
 |
lazarp
2004-01-11 18:13:43
|
350
|
Mik a tapasztalataitok arrol, hogy a muszaki atadastol szamitva mennyi ido alatt bekoltozni? Nekunk most azt mondtak, hogy muszaki atvetel utan onkormanyzat lakhatasi engedelyet meg kell varni, aztan lehet menni a bankba hogy utalja at az utolso reszletet, majd ha megkapta az epitteto a penzet, akkor ideadja a kulcsot.
Ez tenyleg igy van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|