Keresés

Részletes keresés

Hálózati Adapter Creative Commons License 2004-01-12 16:41:51 10
Ha kell elküldöm a számát emilben.
Nem bpesti, melletti.
Én mellesleg azt szeretem, ha ft/nm árat mond, vagy hasonló teljesítmény alapút. Mint laikusnak az órabér nem jön be (nem tudom számolni, mer a franc tudja, hogy x négyzetkilométer csempe lerakása mennyi idő - ellenben azt azért tudom, mekkora területet kell burkolni: innentől magánügye, mennyit kávézik, cigizik, mekkora az ebédszünet.)
A hozzászólás:
Jolie Creative Commons License 2004-01-12 13:43:53 9
Így nem rossz ár...Hol lehet elérni ezt a kőművest?
Előzmény:
Hálózati Adapter Creative Commons License 2004-01-12 11:17:41 8
Kb. négy nap volt, nem számoltam mennyi munkaóra jött ki. (Az aljzatbetont nem lehetett egy körben megcsinálni.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!