|
|
|
|
 |
Hálózati Adapter
2004-01-12 16:41:51
|
10
|
Ha kell elküldöm a számát emilben.
Nem bpesti, melletti.
Én mellesleg azt szeretem, ha ft/nm árat mond, vagy hasonló teljesítmény alapút. Mint laikusnak az órabér nem jön be (nem tudom számolni, mer a franc tudja, hogy x négyzetkilométer csempe lerakása mennyi idő - ellenben azt azért tudom, mekkora területet kell burkolni: innentől magánügye, mennyit kávézik, cigizik, mekkora az ebédszünet.) |
|
A hozzászólás:
 |
Jolie
2004-01-12 13:43:53
|
9
|
| Így nem rossz ár...Hol lehet elérni ezt a kőművest? |
|
Előzmény:
 |
Hálózati Adapter
2004-01-12 11:17:41
|
8
|
| Kb. négy nap volt, nem számoltam mennyi munkaóra jött ki. (Az aljzatbetont nem lehetett egy körben megcsinálni.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|