Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
scratch Creative Commons License 2004-01-11 21:08:57 294
éjszaki = éjszakai
szív = szín

Majd megtanulok írni, ha már fotózni tudok. :)

Előzmény:
scratch Creative Commons License 2004-01-11 21:05:35 293
Készítettem egy éjszaki panormámát 5 képből, Panorama Factory -val szerettem volna összerakni, de mikor összeilleszti az egész szűrkés, szintelen, szinte FF kész lesz (nagyon kevés szív van benne). Gondolom a feljavítás miatt rontja el ennyire, vagy nem? Mit állítsak át?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!