Keresés

Részletes keresés

teljesenmindegy75 Creative Commons License 2004-01-11 15:33:56 2
Bakker, mar egesz delutan lattam, hogy van egy nullazando topic, de nem törödtem vele, majd mostanra erett meg a dolog, erre Te epp beleronditottal a nullamba :)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-01-11 15:22:31 0
0 tapasztalatom van vele
Előzmény:
Dundy Creative Commons License 2004-01-11 14:34:51 -
Sziasztok!

Tud valaki mondani valamit erről a TVről? Megéri a pénzét? A 100Hz-es technológiákkal kapcsolatban több mindent(jót és rosszat egyaránt) hallottam már. Van valakinek tapasztalata ezzel a TVvel kapcsolatban?

http://www.hificomponents.de/dyndata/Versand/features/50023892.html?psm=idealo

Köszi:
Dundy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!