|
|
|
|
 |
teljesenmindegy75
2004-01-11 15:33:56
|
2
|
| Bakker, mar egesz delutan lattam, hogy van egy nullazando topic, de nem törödtem vele, majd mostanra erett meg a dolog, erre Te epp beleronditottal a nullamba :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-01-11 15:22:31
|
0
|
| 0 tapasztalatom van vele |
|
Előzmény:
 |
Dundy
2004-01-11 14:34:51
|
-
|
Sziasztok!
Tud valaki mondani valamit erről a TVről? Megéri a pénzét? A 100Hz-es technológiákkal kapcsolatban több mindent(jót és rosszat egyaránt) hallottam már. Van valakinek tapasztalata ezzel a TVvel kapcsolatban?
http://www.hificomponents.de/dyndata/Versand/features/50023892.html?psm=idealo
Köszi:
Dundy |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|