Keresés

Részletes keresés

kirumiru Creative Commons License 2004-01-11 10:04:42 62
icce:

monolit vasbeton pillerek
sik vasbeton fodem
tegla vazkitolto lakaselvalaszto falak

falak:
pincefal: 30 cm vizzaro monolit vasbeton fal
homlokzari fal: 25cm POROTHERM teglafal
belso valaszfalak: 10cm POROTHERM teglafal
lakaselvalaszto falak: 25 cm teglafal
liftakna fal: 15cm monolit vasbeton fal

fodemszerkezet: 20 cm monolit vasbeton fodem

Es ami meglepo hogy a hangszigetelesrol egy betut nem irnak a muszaki leirasban! (ezek szetint nincs is?) hoszigeteles, vizszigeteles, uvegezes van de hangszigetelesrol egy szo sem esik. :-( Ezt nezzetek meg es kerdezzetek ra hogy mi ujsag ezzel!

A hozzászólás:
icce Creative Commons License 2004-01-11 01:45:41 60
Kedves Teve-haz tulajdonosok, elolvasva a panaszaitokat kezdek en is felni attol, hogy a hangszigetelesunket nekunk is eltoljak, de amig nem epitik fel talan tudunk meg kezdeni valamit. A keresem hozzatok az volna, hogy a falaitok muszaki leirasat osszatok meg velunk.
Előzmény:
kirumiru Creative Commons License 2004-01-10 15:02:53 53
FIGYELEM!

En a Teve-hazban vettem lakast. Minden tok, jo franko stb. Kiveve egyet! A hangszigeteles az olyan mintha nem is lenne. Foleg fuggoleges iranyban nagyon rossz. Ejjel egykor arra kell ebrednem hogy felettem jarkalnak, vagy zenet hallgatnak. De meg a hangosabb beszed is lehallatszik.

Ha ezt tudom biztos hogy kerek + hangszigetelest! Kerdezzetek ra, hogy milyen hangszigeteles van. Ne erjetek be azzal hogy az ilyen meg olyan szbvanynak megfelel, mert rohadtul nem er semmit a szabvany ahogy latom, mert nekem is azt mondtak hogy szabvanyos. Az kevesbe lenne rossz hogyha a kivitelezes (belso) nem jo mert azon utolag akar sajatkezuleg is lehet javitani de a hangszigetelesen nem igazan.
Ha nem akartok almatlan ejszakakat akkor javaslom hogy beszeljetek az ertekesitovel muszaki modositasnal es ne hagyjatok magatokat becsapni!
Ha tudom hogy ilyen rossz akkor mondjuk a szurke suto + szagelszivo helyett (+40e) inkabb hangszigetelest kertem volna!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!