Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2004-01-10 09:27:42 19
:-)))
És ezek az emberek mindig hiányoztak a környezet óráról? Vagy nem voltak még állatkertben?
De ha látta a VUK-ot, már talán az is elég, hogy legalább ezüstrókának ne nézzék szegény görényt:)
Előzmény:
Greylupus Creative Commons License 2004-01-10 09:06:46 18
Sziasztok:)
Egy picit offolnék: én vadászgöri gazdi vagyok, de az se semmi, aminek az emberek séta közben nézik. Volt már nyest, borz, patkány, menyét, hermelin, vidra, ezüstróka, mormota, rozsomák, kismajom, kölyökkutya, különleges fajmacska,. Amikor rákérdeztem, hogy miért kismajom és miért kölyökkutya szerintük, az volt a válasz: "mert hosszú a farka":))))
Kriszti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!