Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jolie Creative Commons License 2004-01-10 09:25:02 5
Ok, köszi szépen! Akkor az az ő száma, amit megadtál? Hogy hívják?
Előzmény:
pelso777 Creative Commons License 2004-01-09 15:59:16 4

Szia Jolie!
Én is asztalos vagyok, de most épitőipari anya-
gokat árulok, mint üzletkötő. Ő /mármint akit a-
jánlottam/ a barátom, aki nagyon szépen, és lel-
kiismeretesen dolgozik. A munkadíját illetőleg
pedig csak azt tudom mondani, hogy mindig én
szóltam rá, hogy ugyan ne adjon már ilyen ala-
csony árajánlatokat.
Üdv:Pelso

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!