|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
tmures
2004-01-09 07:37:31
|
28
|
Lehet, de az EXIF infoban a 300D esetén a 35 mm.-re érvényes fókusztáv van, a G5 esetén meg az a bizonyos 7.2-28.8 mm.
De majd kutakodom még. Ha másért nem, az érdekesség kedvéért. |
|
Előzmény:
 |
P.Peter
2004-01-08 09:17:33
|
27
|
Egy kompakt szerintem egy zoom vakunak az átszámolt fókuszt is simán átadhatja, miért ne tenné? Ott a nélkül nagyon nagy a difi. A DSLR más kérdés, mit ad ki. Mindenesetre egyes vakuk elvben tudják valamennyire kezelni a problémát, idézet egy leírásból: "A special feature of the 54 MZ-3 is that the displayed focal length of the lens being used can be adjusted to match the format (35 mm, APS, Medium Format)."
Gyakorlati tapasztalatom persze nincs, arra én is kíváncsi lennék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|