Keresés

Részletes keresés

StPauli. Creative Commons License 2004-01-12 21:04:59 132
az a gond, hogy az új halak (6 csodálatos tropheus ikola) még csak kb 2-2,5 cm-sek. nem gyáva halak, de még nagyon picik. bár majd lesz még akváriumom, de ahoz idő kell. és persze sok pénz.
Egy képnek azért örülnék róla...
thx
A hozzászólás:
Nibiru Creative Commons License 2004-01-07 21:52:32 128
Szia!
Van egy gyönyörű nagy és méltóságteljes lombard hímem ajándékba számodra,ha nem telepítesz úgymond gyáva halakat. :)
Ha érdekel, szólj.
A hal egyébként Pesten van sajna.

Előzmény:
StPauli. Creative Commons License 2003-12-28 09:11:43 126
Üdv Mindenkinek!

lenne ajándékba néhány bíborsügerem Pécsen. Aki szeretne igazán gyönyörű halakat az jelentkezen.

Keresnék Pécs közelében akváriumokat 50-60 l körül illetbe 200 l felett, valamint keresnék Tnganyika és Malawi tavi sügereket.

Aki hirdette a citromsügereket, kérem jelezzen...

Köszönettel: stpauli@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!