Keresés

Részletes keresés

Sacyka Creative Commons License 2004-01-15 23:33:59 123
Háát... Nem hiszem, hogy jelentősen. Max. 10 kocsi fér el ott, és a C épülettel együtt majdnem 100 új család költözik majd be... Ennek szerintem a felét nem éri el a G alatti helyek száma, de nem számoltam meg.
A hozzászólás:
yaszs Creative Commons License 2004-01-07 11:08:49 115
Sziasztok,
Reggel voltam a háznál és jó híreim vannak a csillaggarázsosok számára: a G épület előtt (ahol eddig a konténerek voltak) is lesz parkoló a tó felé, ez talán csökkenti a zsúfoltságot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!