|
|
|
|
 |
Sacyka
2004-01-15 23:33:59
|
123
|
| Háát... Nem hiszem, hogy jelentősen. Max. 10 kocsi fér el ott, és a C épülettel együtt majdnem 100 új család költözik majd be... Ennek szerintem a felét nem éri el a G alatti helyek száma, de nem számoltam meg. |
|
A hozzászólás:
 |
yaszs
2004-01-07 11:08:49
|
115
|
Sziasztok,
Reggel voltam a háznál és jó híreim vannak a csillaggarázsosok számára: a G épület előtt (ahol eddig a konténerek voltak) is lesz parkoló a tó felé, ez talán csökkenti a zsúfoltságot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|