Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MakróFotós Creative Commons License 2004-01-07 07:47:07 23
Szerintem egy olcsó automata vaku 2 rekesszel elég lenne neked.Ezekkel úgy kell vakuzni, hogy manuálisan beállítod azt a rekeszt ami a vakun is megvan pl. F5.6 meg egy vakus záridőt pl. 1/90....
A legtöbb automata vakun van egy kis visszajelzőlámpa is amivel ha a gombbal elsütöd és felvillan, akkor jelzi, hogy jó a megvilágítás, azt a távolságot, még jól bevilágítja.
A vaku leírásában benne van, hogy hány méteren belül garantálja a helyes megvilágítást az adott rekesznél.
Előzmény:
lelcache Creative Commons License 2004-01-07 01:30:38 21
Az egész kép úgy ahogy van sötét lett. Állítgattam az ISO érzékenységet, de akkor meg nagyon szemcsés. Egyszerűen szerintem gyenge a beépített vaku (de mint mondtam elég amatőr vagyok). A gépemen van külső vakuszinkron csatlakozó, tehát nem kell feltétlenül ez a villanásra villan megoldás.
Az áruházakkal az a gond (különben már ott próbálkoztam), hogy vagy nem értenek hozzá, vagy nagyon is értenek és én nem értem meg a felét sem annak, amit mondanak, ekkor persze rád akarják sózni a legdrágább, legdesignosabb készüléket. Ezt megelőzendő kéne az alapinfó!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!