Keresés

Részletes keresés

NagyAnd Creative Commons License 2004-01-05 13:19:21 107
Hello!

Miért, olyan rosszul állnának a G-vel? Igaz bent még nem voltam, de kivülről már nagyon "egyben van".

a 11-es abszolut nem zavar, mondjuk mi se a tóra nézünk, hanem az udvarra.

A hozzászólás:
Bandibacsi Creative Commons License 2004-01-05 12:25:06 106
Halló,

Csak azért kérdeztem, mert volt egy Nagy András nevű évfolyamtársam, gondoltam, háthe te vagy az :)).

Ha februárban adják át a sportcsarnokot, akkor szoros lesz a verseny a G épülettel, ott a határidő január 31. Bár ahogy most állnak, lehet, hogy egyáltalán nem lesz szoros a küzdelem, sajnos...

Titeket mennyire zavar a 11-es út zaja? Megfigyeltem, hogy miután a lombhullatók ősszel ledobálták a leveleiket, kicsit jobban hallatszik a forgalom.

Előzmény:
NagyAnd Creative Commons License 2004-01-05 09:27:04 105
BUÉK Mindenkinek!

hello Bandibacsi!

én úgy tapasztaltam, hogy estefelé már szépen eltűntek a strandoló népek

Ja, 6-7 óra körül már szállingóznak hazafele.

Egyébként véletlenül nem 93-ban végeztél a BME-n informatikán?
Nem, 94-ben Miskolcon. :) De mibõl gondoltad?

Arról a bizonyos (francia?) beruházásról hol lehet olvasni?? Nagyon érdekelne!

Mármint, hogy franciak fogjak hasznositani az Omszki-tó környékét? Fogalmam sincs. Valamikor hallottam fél füllel. De ha a Budakalasziak Topicjaban nem tudnak róla akkor biztos kacsa az egesz. :)

A Sportcsarnokrol annyit tudok, hogy lesz benne fallabda és februarban lesz a megnyitó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!