|
|
|
|
 |
NagyAnd
2004-01-05 13:19:21
|
107
|
Hello!
Miért, olyan rosszul állnának a G-vel? Igaz bent még nem voltam, de kivülről már nagyon "egyben van".
a 11-es abszolut nem zavar, mondjuk mi se a tóra nézünk, hanem az udvarra. |
|
A hozzászólás:
 |
Bandibacsi
2004-01-05 12:25:06
|
106
|
Halló,
Csak azért kérdeztem, mert volt egy Nagy András nevű évfolyamtársam, gondoltam, háthe te vagy az :)).
Ha februárban adják át a sportcsarnokot, akkor szoros lesz a verseny a G épülettel, ott a határidő január 31. Bár ahogy most állnak, lehet, hogy egyáltalán nem lesz szoros a küzdelem, sajnos...
Titeket mennyire zavar a 11-es út zaja? Megfigyeltem, hogy miután a lombhullatók ősszel ledobálták a leveleiket, kicsit jobban hallatszik a forgalom. |
|
Előzmény:
 |
NagyAnd
2004-01-05 09:27:04
|
105
|
BUÉK Mindenkinek!
hello Bandibacsi!
én úgy tapasztaltam, hogy estefelé már szépen eltűntek a strandoló népek
Ja, 6-7 óra körül már szállingóznak hazafele.
Egyébként véletlenül nem 93-ban végeztél a BME-n informatikán?
Nem, 94-ben Miskolcon. :) De mibõl gondoltad?
Arról a bizonyos (francia?) beruházásról hol lehet olvasni?? Nagyon érdekelne!
Mármint, hogy franciak fogjak hasznositani az Omszki-tó környékét? Fogalmam sincs. Valamikor hallottam fél füllel. De ha a Budakalasziak Topicjaban nem tudnak róla akkor biztos kacsa az egesz. :)
A Sportcsarnokrol annyit tudok, hogy lesz benne fallabda és februarban lesz a megnyitó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|