|
|
|
|
 |
Bandibacsi
2004-01-05 12:25:06
|
106
|
Halló,
Csak azért kérdeztem, mert volt egy Nagy András nevű évfolyamtársam, gondoltam, háthe te vagy az :)).
Ha februárban adják át a sportcsarnokot, akkor szoros lesz a verseny a G épülettel, ott a határidő január 31. Bár ahogy most állnak, lehet, hogy egyáltalán nem lesz szoros a küzdelem, sajnos...
Titeket mennyire zavar a 11-es út zaja? Megfigyeltem, hogy miután a lombhullatók ősszel ledobálták a leveleiket, kicsit jobban hallatszik a forgalom. |
|
A hozzászólás:
 |
NagyAnd
2004-01-05 09:27:04
|
105
|
BUÉK Mindenkinek!
hello Bandibacsi!
én úgy tapasztaltam, hogy estefelé már szépen eltűntek a strandoló népek
Ja, 6-7 óra körül már szállingóznak hazafele.
Egyébként véletlenül nem 93-ban végeztél a BME-n informatikán?
Nem, 94-ben Miskolcon. :) De mibõl gondoltad?
Arról a bizonyos (francia?) beruházásról hol lehet olvasni?? Nagyon érdekelne!
Mármint, hogy franciak fogjak hasznositani az Omszki-tó környékét? Fogalmam sincs. Valamikor hallottam fél füllel. De ha a Budakalasziak Topicjaban nem tudnak róla akkor biztos kacsa az egesz. :)
A Sportcsarnokrol annyit tudok, hogy lesz benne fallabda és februarban lesz a megnyitó. |
|
Előzmény:
 |
Bandibacsi
2004-01-03 00:39:24
|
103
|
Szép jó reggelt kívánok, kedves szomszédokjelöltek!
Egyszer nyáron már keresgéltem leendő szomszédokat a fórumon, de csak azt a bizonyos budakalásziak topic-ját találtam, ott folytattam is egy kis diskurzust, aztán lassan az is abbamaradt. Ott egyvalakinek volt egy ismerőse, aki állítólag az A épületben lakik - nos, így szomszédok közt, ez már egészen más fíling!
Olvasgatva az eddigi forgalmazást, a szomszéd titulus persze szelíd túlzás, mi a G épületben fogunk lakni, de a nappali az a B felé néz, úgyhogy majd integetek nektek :). Remélem, lassan a G-beliek is megismerkednek a modern kommunikációs lehetőségekkel...
Egyébként nálunk is az egyik lakásválasztási szempont az volt, hogy az NE nézzen a tóra, a nyári zaj és forgalom miatt. Egyébként jónéhányszor jártunk kint nyáron is, én úgy tapasztaltam, hogy estefelé már szépen eltűntek a strandoló népek - NagyAnd, te ezt hogy látod? (Egyébként véletlenül nem 93-ban végeztél a BME-n informatikán? Mert ha igen, akkor mi nagyon ismerjük egymást ;).) Arról a bizonyos (francia?) beruházásról hol lehet olvasni?? Nagyon érdekelne!
Mit tudtok a tó mellett épülő sportcsarnokról? Fallabda lesz?
Ezúton szeretném együttérzésemet nyilvánítani azoknak, akiknek tavaly év végén kellett végigcsinálniuk ezt a kölcsönmizériát... Szerencsére mi nyár végén letudtuk a dolgot.
Klassz a képgyűjtemény a webshots-on!
Na sziasztok,
Bandibácsi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|