|
|
|
|
 |
gaabor
2004-01-02 23:09:40
|
102
|
Akkor neked már jó!
Mi mégcsak az els? értékbecslésen vagyunk túl. A leend? lakótársak szerint - akikkel a becsléskor találkoztunk - még több is lesz, amire persze újabb összeget kell majd átutalni. Nálatok hogy volt?
A tárolóvásárlást még a múlt év végén nyélbe ütöttük. Kocsibeállóra már nem futotta. (Állítólag lízingelni már nem lehet, mert nagyon jól fogynak!?)
P.S:: Olvastam valahol, hogy a henteseket már feltérképezted. A pékekkel hogy állsz? (Én azt hittem, hogy mindent a Coraban fogok majd venni.) |
|
A hozzászólás:
 |
Sacyka
2004-01-01 00:35:34
|
101
|
Boldog új évet! :)
Belegondoltatok, hogy a következő szilvesztert már Budakalászon ünnepeljük?! :))))
Most röpködöm kicsit a föld felett, ugyanis ma beszéltem megint az OTP-vel, mert nem bírtam tovább. Azt mondta a néni, hogy MEGKAPTUK A HITELT!!!!!!!!!!!!! Ez volt a legszebb karácsonyi ajándékunk! :D
Úgyhogy nyugalom, ha ekkora összeget meg lehet kapni, akkor mindenki meg fogja kapni. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|