|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-12-30 17:24:55
|
16
|
TEAC író szerkezet.
LG, Philips, SONY szédérómok nem nagyon akartak 2000-ben beolvasni az általa készült túlírt _adat_ lemezeket, azota nem probálkoztam, kényelemszerető ember vagyok. ;-)
Biztosra megyek, nem overburningezek. Inkább "befektetek" még 200 Ft-ot, de nem görcsölök utána. Hároméves írt lemezeim vannak, és mind beolvashatoak, eddigi tapasztalataim alapján minden szédéromban, nem csak nálam. |
|
Előzmény:
 |
Type-R
2003-12-30 12:14:37
|
15
|
ismerősi körömben ált probléma mentes volt mindig. igaz, mindenkinek plextor, yamaha cdrw-je van, vagy a tálca nélküli pioneer dvdrom-ja.
az a tapasztalatom, hogy a gagyibb optikai gyátróknak okoz igazán gondot. túlirt cd szerintem az esetek 99%-ban avi vagy mpeg file, a mozifilmek kódolása miatt:) azokat minig olvasták. normál adatot én sem fogok túlírni, mert nem látom értelmét, ami miatt nekem jól jön, az az hogy egy rakás anime-ot kitudok írni rá és pont ráférnek, anélkül hogy nem marad vissza 100-150mega hely. de én sem szoktam szenvedeni túlírással mert tök felesleges, inkább már a helyszűke határozza meg hogy hogy döntesz:)
de olyan melóhelyemen volt, hogy sony és hasonló vacak gyártók cuccaival megírt sima cd-jét sem tudták beolvasni hasonló márkatársaik...
voltam sokat most karácsonykor én is vásárolni sztekboltokban. annyira sajnálom azokat a szerencsétleneket akik sulinetre bevásároltak LG-t.... meg fognak örülni.
mondjuk ez az egész sulinetes dolog egy nagy biznisz volt pár gyártónak akik kilóra megvették a döntőbizottságot...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|