|
|
|
|
 |
Nibiru
2004-01-07 21:52:32
|
128
|
Szia!
Van egy gyönyörű nagy és méltóságteljes lombard hímem ajándékba számodra,ha nem telepítesz úgymond gyáva halakat. :)
Ha érdekel, szólj.
A hal egyébként Pesten van sajna.
|
|
A hozzászólás:
 |
StPauli.
2003-12-28 09:11:43
|
126
|
Üdv Mindenkinek!
lenne ajándékba néhány bíborsügerem Pécsen. Aki szeretne igazán gyönyörű halakat az jelentkezen.
Keresnék Pécs közelében akváriumokat 50-60 l körül illetbe 200 l felett, valamint keresnék Tnganyika és Malawi tavi sügereket.
Aki hirdette a citromsügereket, kérem jelezzen...
Köszönettel: stpauli@freemail.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|