Keresés

Részletes keresés

Nibiru Creative Commons License 2004-01-07 21:52:32 128
Szia!
Van egy gyönyörű nagy és méltóságteljes lombard hímem ajándékba számodra,ha nem telepítesz úgymond gyáva halakat. :)
Ha érdekel, szólj.
A hal egyébként Pesten van sajna.

A hozzászólás:
StPauli. Creative Commons License 2003-12-28 09:11:43 126
Üdv Mindenkinek!

lenne ajándékba néhány bíborsügerem Pécsen. Aki szeretne igazán gyönyörű halakat az jelentkezen.

Keresnék Pécs közelében akváriumokat 50-60 l körül illetbe 200 l felett, valamint keresnék Tnganyika és Malawi tavi sügereket.

Aki hirdette a citromsügereket, kérem jelezzen...

Köszönettel: stpauli@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!