Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tibbe Creative Commons License 2003-12-23 20:52:07 5

Tudom rosszul fog esni, amit most mondok, nekem sem volt könnyü, de valakitől meg kell tudnod az igazságot: a Télapó nem létezik!

Előzmény:
m a x Creative Commons License 2003-12-23 18:59:30 -
Mindenkinek békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!