Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ctrab Creative Commons License 2003-12-19 14:34:49 8
Állítólag holnap megjön a 10d-m és az jót tesz:))
Előzmény:
nikone Creative Commons License 2003-12-19 14:13:28 7
ctrab
szia, dehogy ítélek! írtam is, hogy a látszólag borotvaéles képek a kis méret miatt értékelhetetlenek. de könyörgöm: csináljatok vele ott Pestben egy nyomorult tesztfelvételt!!! Kelemen Gábor várja az időpont egyeztetést!

u.i.: még mindig nihilista hangulatban vagy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!