Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nikone Creative Commons License 2003-12-19 14:06:27 6
hsoma
szia,

"javaslom a tatai tavakat teszthelyszínneknek (a libák miatt)"

én meg a Balatont (a hattyúk miatt). állítólag titokban írtják a természettel foglalkozó szakemberek, mert annyi van, mint a nyű! meg eszi egy kisebbség, mert azt mondják: jó. (jobb, mint a liba :))

Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2003-12-18 20:02:02 2
Nikone!
1, kösz a támogatást
2, én nem vagyok pesti
3, ez a teszt engem is érdekelne (nem vásárlásilag, hanem csak érdeklődésképp), jó lenne, ha megbeszélnétek(/megbeszélnénk -nem leszek elérhető a következő 2-3 hét legnagyobb részében -előreláthatólag), javaslom a tatai tavakat teszthelyszínneknek (a libák miatt)
Nem vagdalkozni, előbb kipróbálni, aztán véleményezni.
Üdv: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!