|
|
|
|
 |
nikolausz
2003-12-18 20:10:25
|
273
|
Minoltához?
Versenyképes az árad az ebay-el?
Amugy nem a közeljövőben szándékozom megvenni. A következő project egy vakuvásárlás lesz, hogy duoban nyomulhassak.
Üdv,
Marcell |
|
A hozzászólás:
 |
ctrab
2003-12-18 17:53:45
|
271
|
| Micsoda szerencse, pont tudok egy eladót.:-) Persze neked ott az ebay:-( |
|
Előzmény:
 |
nikolausz
2003-12-17 17:10:44
|
269
|
Koszi koszi,
Azota en is rakerestem a markara. Hat eleg puritan a kinezetuk. Bar ez jo minoseget sejtet. A problema az (azonkivul, hogy draga), hogy nekem sajnos kell az autofokusz. Vizalatti fotozashoz hasznalnam, es a tokomon a manualis fokuszalas nem megoldott. Illetve meg lehetne buheralni, de eleg komplikalt lenne.
Ha jol lattam valamelyik lapon, a cosina csoport gyartja (forgalmazza?). Ha jol tudom, a cosinanak is van 100-as tartomanyban autofokuszos makro obija, de nem vagyok benne biztos, hogy tudja az 1:1-et. A vivitarnal is ugy remlik, hogy elotetlencse kell hozza. Errol tudtok valamit?
Lehet, hogy a sigmanal maradok. A 24mm-es, es az 50 mm-ese bejott. Miert valtsak, ha nincs nagy kulonbseg.
Marcell |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|