|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-12-18 22:49:48
|
187
|
Koszi:)) Megprobalunk elmenni:)
(huhh... allaskeresgeles + karacsony + lakasfelujitas egyutt rulez:))) |
|
A hozzászólás:
 |
fefefe
2003-12-18 08:01:54
|
186
|
hat tanacsokat aztan tudok adni ;-)
ha esetleg van egy-ket szabad oratok egyik este, at is johettek (lorinc), es megmutatom, ami a kepeken nem latszik, vagyis hogy miket csinalnek mashogy.
de kerdezz batran, szerintem az anyagon/szerszamokon kivul elsosorban turelem kell hozza (no meg egy pici kezugyesseg).
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-12-16 19:48:15
|
185
|
Koszi a gyors kepfelrakast... nagyon jol nez ki a furdo:)
Nincs kedved tanacsokat adni a falburkolast illetoen?:) A csempezonk visszamondta a melot ugyhogy mi fogjuk megcsinalni... szep munka lesz... regi csempet leverni, falat kiegyenliteni (na ez a ciki resze a dolognak) utana csempezni....
Te hogy kezdtel neki?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|