Keresés

Részletes keresés

timartom Creative Commons License 2003-12-17 15:20:56 267
A voigtlander egy régi német márka, sokak szerint Leica és Zeiss minőségben van (az ára ennek megfelelő->125mm f/2.5, 259000 Ft), gyárt vázakat is.

Mostanában újra terjeszkedik, már itthon is forgalmazzák (újra), de az obik csak MF-ben használhatóak (mondjuk makrónál nem is kell AF), viszont megy Canon FD, EOS, Nikon, Minolta, Pentax, Olympos OM, Praktika és Contax vázra is.

A hozzászólás:
nikolausz Creative Commons License 2003-12-17 15:13:01 265
Koszi az informaciokat. Ez a voigtlander egy marka? Sose hallottam rola. Vagy a Tamronnak egy uj termekneve?

Koszi!

M

Előzmény:
puffin Creative Commons License 2003-12-17 14:59:40 263
tamron 2.9/90 sp macro nagyon szuper, de most )nemrég) jelentették be a voigtlander makrót (asszem 105 mm) na erről azt mondják, hogy zeiss (lejka) minőség...külföldről behozatva esetleg az ára is tűrhető.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!